Skip to main content

Kancelaria Notarialna

Radosław Bartela & Sylwia Łagoda

Godziny pracy

poniedziałek-piątek: 9:00 – 16:00
Rynek 15, 58-100 Świdnica

Inne godziny po wcześniejszym ustaleniu

74 851 37 77
Czynności notarialne

Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie dokonujemy wszystkich czynności notarialnych.

Więcej
Opłaty

Opłaty pobierane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej, powiększone o podatek VAT.

Więcej
Doświadczenia

Kancelaria notarialna w Świdnicy

Kancelaria powstała w 1999 roku, została założona przez notariusza Radosława Bartelę ze Świdnicy. Kancelaria od roku 2009 jest współprowadzona przez notariusza Sylwię Łagodę. Działamy na terenie i w okolicach miasta Świdnica. Świadczymy pełen zakres czynności notarialnych. W celu sprawnego wykonania czynności notarialnych prosimy o wcześniejszy kontakt z nami. Pozwoli to na ustalanie zakresu czynności oraz wymaganych dokumentów. Wszelkie dokumenty, potrzebne do sporządzenia czynności notarialnej, powinny być dostarczone do notariusza wcześniej. Dokumenty winny być dostarczone w oryginale. Notariusz sprawdzi ich prawidłowość oraz oceni czy stanowią wystarczającą podstawę do dokonania czynności.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia naszej kancelarii na zdjęciach. Znajdujemy się w staromiejskiej kamienicy z pięknie odremontowanej kamienicy. Budynek wygląda zarówno pięknie w środku jak i na zewnątrz. Wierzmy, że ważne czynności powinny odbywać się w odpowiedniej przestrzeni.

Zobacz galerie

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, służymy pomocą. Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości.

Biuro 74 851 37 77
Radosław Bartela  605 405 465
Sylwia Łagoda  795 419 315

Adres

Kancelaria położona jest w centrum świdnickiej starówki. Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej aby zobaczyć naszą lokalizację na mapie Google.

Rynek 15, 58-130 Świdnica

Pokaż na mapie Google